JazykyLepe.cz

Pokud máte zájem se naučit perfektně anglickyfrancouzskyněmecky nebo snad italskyšpanělsky či rusky, rozhodně jste na správném místě. V žádném případě nebudete v uvozovkách jenom otrocky vyplňovat nesmyslné testy, které vám slovní zásobu a celkovou orientaci v samotném jazyku bohužel nedají.

Budeme spolu komunikovat, dlouho komunikovat. Budeme se učit poznávat různá místa, dlouze si o nich povídat, nebo si jen tak společně tlachat na zadané téma, které nás aktuálně napadne.

Pokud máte o jazykový kurz prostřednictvím služby JakyzyLepe.cz zájem, rozhodně je nejlepší se přímo na stránkách této služby zaregistrovat a zamluvit si vyučovací hodinu, kterou přehledně ve svém kalendáři uvidíte. Učitelé jsou zde pro vás a to jak pomocí přenosu zvuku, tak i pomocí textu při přepisování různých poznámek a dalších věcí. Jedná se o promyšlenou službu do sebemenšího detailu, což rozhodně jenom potvrzuje fakt, že po skončení každé lekce na online kurzu JazykyLepe.cz dostanete zvukový i textový záznam z vaší hodiny, což je pro každého rozhodně velké plus, které může využít pro své další učení a poznatky.

Celý proces funguje velice snadno – stačí se jenom registrovat, vybrat si datum a čas kurzu a následně se jenom učit, ptát se a povídat si s přiřazeným lektorem. Nesmírně velká výhoda je, že kurzy probíhají online a vy se můžete učit po cestě domů, do práce, nebo třeba v zahraničí.

Cena
300 Kč/hod
Uživatelské rozhraní
Offline kurz ne
Kurz bez lektora ne
Výběr kurzů
Online kurz ano
Reálný lektor ano
Demo zdarma ne

Oblíbené

TOPlist
TOPlist