OnlineJazyky.cz

OnlineJazyky.cz je dokonalá služba, kterou si prostě a jednoduše zamilujete. Jedná se rychlou, přehlednou a moderně uzpůsobenou webovou stránku, kde se můžete přihlásit a v administraci si vybrat kurz, který se bude přesně hodit vašim potřebám. Nesmírně velká výhoda služby OnlineJazyky.cz je to, že se můžete zdokonalovat hezky z pohodlí svého obývacího pokoje, což je pro většinu lidí rozhodně velice příjemná věc, na kterou si hodně rychle zvykne.

Pokud máte zájem se naučit perfektně anglickyfrancouzskyněmecky nebo snad italskyšpanělsky či rusky, rozhodně jste na správném místě. V žádném případě nebudete v uvozovkách jenom otrocky vyplňovat nesmyslné testy, které vám slovní zásobu a celkovou orientaci v samotném jazyku bohužel nedají.

Budeme spolu komunikovat, dlouho komunikovat. Budeme se učit poznávat různá místa, dlouze si o nich povídat, nebo si jen tak společně tlachat na zadané téma, které nás aktuálně napadne.

Pokud máte o jazykový kurz prostřednictvím služby JakyzyLepe.cz zájem, rozhodně je nejlepší se přímo na stránkách této služby zaregistrovat a zamluvit si vyučovací hodinu, kterou přehledně ve svém kalendáři uvidíte. Učitelé jsou zde pro vás a to jak pomocí přenosu zvuku, tak i pomocí textu při přepisování různých poznámek a dalších věcí. Jedná se o promyšlenou službu do sebemenšího detailu, což rozhodně jenom potvrzuje fakt, že po skončení každé lekce na online kurzu JazykyLepe.cz dostanete zvukový i textový záznam z vaší hodiny, což je pro každého rozhodně velké plus, které může využít pro své další učení a poznatky.

Celý proces funguje velice snadno – stačí se jenom registrovat, vybrat si datum a čas kurzu a následně se jenom učit, ptát se a povídat si s přiřazeným lektorem. Nesmírně velká výhoda je, že kurzy probíhají online a vy se můžete učit po cestě domů, do práce, nebo třeba v zahraničí.

Cena
2 990 Kč/kurz
Uživatelské rozhraní
Offline kurz ne
Kurz bez lektora ano
Výběr kurzů
Online kurz ano
Reálný lektor ano
Demo zdarma ano

Oblíbené

TOPlist
TOPlist