Tutor.cz

Připravujete se na nějakou těžkou zkoušku, chystáte se do zahraničí studovat nebo pracovat a chcete se před samotným odjezdem ještě trošku zdokonalit v samotném cizím jazyce? Pokud ano, rozhodně doporučujeme navštívit webovou stránku Tutor.cz, kde se dozvíte spousty nových a zajímavých informací, které můžete převést v praktické zkoušky a lekce.

Služba s názvem Tutor.cz je zde opravdu pro každého a celkově se jedná o rychlé hledání kurzů a školení, které podléhá určitým parametrům. Hned na úvodní stránce projektu Tutor.cz si můžete díky chytrým filtrům vybrat přesně kurzy nebo školení, které je určené přímo na míru vašim potřebám.

Díky možnostem filtrů si člověk může vybrat jaký chce jazyk, což je základní a hlavní parametr, který je ve službě Tutor.cz potřebný. Na výběr je zde angličtina, němčina, španělština, ruština, italština nebo například i čínština, která se v poslední době poměrně hodně rozmáhá a lidé se jej začínají poměrně ve velkém učit.

Na stránce si můžete vyfiltrovat dostupné kurzy podle svého bydliště, dále je možné využít filtrace podle času konání kurzu. Můžete tak najít kurz, který se bude dát navštěvovat po práci.

V případě, že si kurz vyberete, můžete si ho přímo online nezávazně zarezervovat.

Cena
dle výběru
Uživatelské rozhraní
Offline kurz ano
Kurz bez lektora ne
Výběr kurzů
Online kurz ne
Reálný lektor ano
Demo zdarma ne

Oblíbené

TOPlist
TOPlist