Pomaturitní studium jazyků

Ne každý se po maturitě dostane na vysněnou vysokou školu tak, jak očekával. Je jedno z jakého důvodu se tak stalo, ale je důležité vědět, co bude dál. Možná teď máte pocit osobního selhání, protože jste přecenili své síly a nezvládli přijímačky nebo vám prostě stály v rozhodnutí i jiné překážky. K nápravě můžete dojít vždycky, ale proč čekat celý další rok, když se vám otevírají nové možnosti už teď.

Měli jste na škole rádi cizí jazyky?

Zkuste jít svému štěstí naproti a přihlásit se do kurzů, které jsou v podstatě výukou. Nejedná se o klasický kurz jednou nebo dvakrát týdně na hodinu až dvě, ale je to rovných 20 hodin týdně. Výhodou těchto škol je i poměrně vysoké zastoupení v jednotlivých městech, zřejmě tak ani pro vás nebude problém se do vámi vybraného města vypravit a studovat tu.

Výhodou při samotném zvolení jazyku, jsou rozřazovací testy

Teď si možná říkáte, nač, ale právě. Proč budete ve skupině pro začátečníky, když se anglicky učíte již od mala? Je to ztráta času a je potřeba se začít jazyku věnovat daleko intenzivněji. Ne nadarmo i pro vás platí přísloví: „ Kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem“. Tohle motto si zapamatujte a držte se ho. Sice jste neměli úspěch dostat se na váš vytyčený cíl, ale je dost reálné, že vám to právě zapříčinil cizí jazyk. Je tedy možné se mu teď věnovat, tak proč tuto možnost oddalovat. Je jedno, jestli potřebujete zrovna angličtinu nebo němčinu, v širokém portfoliu si vyberete přesně to, oč stojíte a doplníte klidně i o další předměty, např. matematiku nebo práci s počítačem či arabštinu. Zdokonalit se v cizím jazyce vám tak může vytrhnout trn z paty, protože do práce se vám ještě nechce. Jste mladí a v životě se napracujete více, než dost. Pomaturitní studium přináší i další benefity v podobě sociálních výhod pro studenty. Stát za vás bude platit zdravotní a sociální pojištění.

Náš výběr
JazykyLepe.cz
JazykyLepe.cz
300 Kč/hod Kč
OnlineJazyky.cz
OnlineJazyky.cz
2 990 Kč/kurz Kč
Tutor.cz
Tutor.cz
dle výběru Kč

TOPlist
TOPlist